Rádi Vám poradíme

Pár rad, tipů a triků 

Čistý vstup do budovy je vizitkou každé firmy. Vstup je místem, které je hodně namáháno, a to hned několikrát za den. Zabraňte přesunu nečistot dále do budovy použitím čistících zón, díky nimž zůstane podlaha čistá za každého počasí.

Znáte to, v kuchyni vám neustále něco padá a vylévá se. A takovou zátěž musí kvalitní podlaha, vydržet. I přestože jsou malé nehody v kuchyni běžnou součástí každodenního života, nepodceňujte výběr správné podlahy do kuchyně a nechte se inspirovat našimi radami.

Dnešní průměrná domácnost vlastní více než 62 toxických chemikálií a majitelé domácností tráví v interiéru až 90 % svého času. Míra astmatu u dětí mladších pěti let vzrostla během 14 let o 160 %. Nový netoxický Bona Free & Simple neobsahuje alergeny, jako barviva a vůně, ale stále má vyjímečné vlastnosti, jaké očekáváte od jakéhokoliv produktu...

Úklid domácnosti může být někdy velmi stresující. Zvláště pak, máte-li malé děti, které neustále zlobí a někdy třeba malují na podlaze, jindy zase přinesou ze zahrady bláto na svých botech až do obývacího pokoje a nebo při večerním odpočinku rozlijete víno po podlaze. A máte-li doma čtyřnohého mazlíčka, z pravidelného venčení si vždy donese na...

Před zahájením úprav podkladu pod nášlapnou vrstvou je nutné odstranit veškeré zbytky starých lepidel, laků, barev, olejů a jiných nečistot, které by mohly negativně ovlivnit přilnavost vyrovnávací stěrkové hmoty nebo lepidla.

Potřebujete poradit?