Rádi Vám poradíme

Pár rad, tipů a triků 

Znáte to, v kuchyni vám neustále něco padá a vylévá se. A takovou zátěž musí kvalitní podlaha, vydržet. I přestože jsou malé nehody v kuchyni běžnou součástí každodenního života, nepodceňujte výběr správné podlahy do kuchyně a nechte se inspirovat našimi radami.

Dnešní průměrná domácnost vlastní více než 62 toxických chemikálií a majitelé domácností tráví v interiéru až 90 % svého času. Míra astmatu u dětí mladších pěti let vzrostla během 14 let o 160 %. Nový netoxický Bona Free & Simple neobsahuje alergeny, jako barviva a vůně, ale stále má vyjímečné vlastnosti, jaké očekáváte od jakéhokoliv produktu...

Úklid domácnosti může být někdy velmi stresující. Zvláště pak, máte-li malé děti, které neustále zlobí a někdy třeba malují na podlaze, jindy zase přinesou ze zahrady bláto na svých botech až do obývacího pokoje a nebo při večerním odpočinku rozlijete víno po podlaze. A máte-li doma čtyřnohého mazlíčka, z pravidelného venčení si vždy donese na...

Čistý vstup do budovy je vizitkou každé firmy. Vstup je místem, které je hodně namáháno, a to hned několikrát za den. Zabraňte přesunu nečistot dále do budovy použitím čistících zón, díky nimž zůstane podlaha čistá za každého počasí.

Před zahájením úprav podkladu pod nášlapnou vrstvou je nutné odstranit veškeré zbytky starých lepidel, laků, barev, olejů a jiných nečistot, které by mohly negativně ovlivnit přilnavost vyrovnávací stěrkové hmoty nebo lepidla.

Potřebujete poradit?